Jdi na obsah Jdi na menu
 


                    Ochranné sítě pro kočky

 

Kočičkám žijícím v bytech hrozí jedno velké nebezpečí - mohou vypadnout z okna a zle se poranit. Pokud máte rádi čerstvý vzduch (kočky ho milují) a bojíte se, aby váš miláček nepřišel k úrazu, můžete si opatřit do okna sít. Představujeme sítě, které montuje do oken firma K9.

Liška Vladimír (28.2.2003)


Systém má původ v zahraničí, v ČR tuto montáž provádíme již třetím rokem. Jedná se o sítě vyrobené PA (polyamid) oko 40 x 40 mm, síla vlákna 2 mm, barva černá (nejčastěji používaná) a béžová. Síť je uchycena k takzvanému lankovému rámu, který tvoří očka s podložkami, límcovými hmoždinami, popřípadě očka s metrickým závitem, ocelové lanko s duší, a další montážní komponenty. Provedení je v pozinkované či nerezové oceli. Životnost systému je 15 let, je odolný proti sluníčku a mrazu, záruka na prováděné práce je 3 roky.

Sítě jsou vypnuté a působí tak hezkým vzhledem, v žádném případě nebrání světlu. Výhodou je že kočky po této síti nešplhají, ani se ji nesnaží překonat. Síť lze v případě potřeby, např. při opravách balkonu apod. snadno bez následků demontovat.

Cenová relace pro tyto práce je podle obvodu chráněného prostoru, a pohybují se od 250 do 290 Kč. Např. balkon o rozměru 6 x 2,60 m má obvod 17,2 m. Při ceně 240/m je výsledná částka 4300 Kč.

Orientační ceny včetně práce, materiálu a dopravy (Praha). Mimo Prahu je účtováno 3,50/km.

  • V provedení pozink

    • Okna od 1300 - 1800 Kč podle velikosti

    • Balkony od 2500 - 4800 Kč podle velikosti

  • V provedení nerez

    • Podle zaměření na místě

Uvedené ceny jsou bez DPH, které na tyto práce činní 5 %. 

U plastových oken neprovádíme částečné síťování, ale pouze v celku. tj. z ostění po ostění.

Mobilní sítě, které by se daly kdykoli posunout např. jako sklo, vyrábět nelze. Ale lze provést zasíťování před zasklenou lodžií.

Telefonní spojení na firmu K9, která sítě na okna, balkóny a lodžie montuje, je 602 392412 nebo 608 020197. Další informace získáte na stránkách firmy K9 : www.sveb.cz/site.kocky. 

(článek převzatý ze serveru www.kocky-online.cz)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář